Ubytování Třeboň

Široká nabídka s možností okamžité rezervace bez poplatků. Garantujeme Vám nejnižší možnou cenu přímo od ubytovatele.

Nalezeno 71 výsledků ubytování. Seřadit je podle:

Apartmán U Machů

Seifertova 706, 379 01 Město Třeboň

Apartmán U Machů se nachází v přízemí zděného domu kousek od centra města. Nabízí ubytování ve dvou třílůžkových pokojích, kuchyně, koupelna se sprchovým koutem, WC a bezdrátové připojení k internetu... více informací »

350 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Apartmán ve Sportovní

Sportovní 279, 379 01 Město Třeboň

Apartmán ve Sportovní se nachází nedelako centra města. Je zde ložnice s manželskou postelí a televizí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a televizí, kuchyň s jídelním koutem, koupelna a WC. V domě je uzamykatelná... více informací »

275 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Apartmán Viktorie

Nádražní 639, 379 01 Město Třeboň

Apartmán Viktorie se nachází v klidné části města Třeboň. Kapacita je čtyři až pět osob. Apartmán má plně vybavený kuchyňský kout, dva pokoje a koupelnu s WC. Parkování je možné před domem... více informací »

280 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Apartmány Adieu

Domanín 87, 379 01 Město Třeboň

Apartmány Adieu nabízí ubytování v apartmánech, které jsou situovány přímo na břehu rybníka Svět. K dispozici máme dva komfortní apartmány. Oba s kapacitou 5-ti lůžek nebo možno využít jako celek pro skupinu až 10-ti... více informací »

270 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Apartmány Elzet

Palackého 44, 379 01 Město Třeboň

Apartmány Elzet se nachází v klidné lokalitě města Třeboň. Apartmány mají plně vybavený kuchyňský kout, jídelní kout, obývací pokoj, ložnici, televizor, koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem a WC... více informací »

300 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Apartmány Fialka

Daskabát 60, 379 01 Město Třeboň

Apartmány Fialka se nacházejí v klidné části města, ale zároveň kousek od centra. Apartmány mají plně vybavenou kuchyň, koupelnu se sprchou a WC, televizor a Wi-Fi připojení k internetu. Hostům je k dispozici i zahrada s... více informací »

430 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Apartmány Na Seníku

Dukelská 163, 379 01 Město Třeboň

Apartmány Na Seníku se nachází v klidné rekreační lokalitě. K dispozici je devět moderně zařízených apartmánů, každý s vlastní kuchyňskou linkou, jídelním stolem, obývacím pokojem, televizorem, koupelnou a Wi-Fi... více informací »

400 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Apartmány Nový Svět

Svobody 1109, 379 01 Město Třeboň

Apartmány Nový Svět se nacházejí v lázeňském městě třeboň. Apartmány jsou dvou až šesti lůžkové. Každý má vybavený kuchyňský kout, kouplenu, televizi a bezdrátové připojení k internetu... více informací »

510 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Apartmány Radka

K Bertě 190, 379 01 Město Třeboň

Apartmány Radka se nachází v blízkosti centra města a městských lázní. Nabízí ubytování ve třech apartmánech pro dvě až tři osoby. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení a televizor. Parkovat lze v... více informací »

300 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Apartmány Reve

Masarykovo Náměstí 104, 379 01 Město Třeboň

Apartmány Reve se nachází přímo v historickém centru města. Nabízí ubytování pro 1 až 4 osoby. Disponují kuchyňskou linkou, televizorem, koupelnou a Wi-Fi připojením k internetu. Hostům je k dispozici venkovní posezení s... více informací »

420 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Apartmány Sluníčko

Budějovická 281, 378 16 Lomnice nad Lužnicí

Apartmány Sluníčko se nachází v klidné části obce. K dispozici jsou čtyři samostatné apartmány, každý s plně vybaveným kuchyňským koutem, kouplenou, WC, televizí a bezdrátovým připojením k internetu... více informací »

390 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Apartmány Svět a Rožmberk

Veslařská 1271, 379 01 Město Třeboň

Apartmány Svět a Rožmberk se nachází vedle lázní Aurora. K dispozici jsou dva plně vybavené apartmány s vlastním kuchyňským koutem, koupelnou, WC a televizí. Hosté mohou využít kolárnu a parkování před apartmány... více informací »

500 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Apartmány Šupina

Valy 155, 379 01 Město Třeboň

Apartmány Šupina se nacházejí v těsné blízkosti zámku Třeboň. Nabízejí ubytování ve čtyřech apartmánech, každý s vlasní kouplenou s vanou či srpchou, WC, televizor a bezdrátové připojení k internetu... více informací »

1100 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Apartmány U Alenky

Nové Město 452, 378 16 Lomnice nad Lužnicí

Apartmány U Alenky nabízí ubytování ve dvou apartmánech, každý se čtyřmi lůžky s možností přistýlky. Každý apartmán má vybavenou kuchyňku, sprchový kout, WC a televizi. Možnost využít úschovny kol či venkovní... více informací »

285 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Art Apartments

Veslařská 1268, 379 01 Město Třeboň

Art Apartments se nacházejí v blízkosti lázní Aurora. K dispozici jsou dva stejné apartmány, každý s vlastní kuchyňkou, balkonem s posezením, koupelnou se sprchou a WC, televizorem a Wi-Fi připojením k internetu... více informací »

450 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Borovanský Mlýn

Trocnovská 112, 373 12 Borovany

Penzion Borovanský Mlýn leží na břehu rybníka v obci Borovany. Nabízí ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích. Každý má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, WC, lednici a některé mají televizi... více informací »

650 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Buxusson Resort

Za Chmelnicí 645, 37816 Lomnice nad Lužnicí

Buxusson Resort nabízí ubytování v rekreačních domech. Každý dům má plně vybavenou kuchyň, obývací pokoj, dvě koupleny, velkou oplocenou zahradu, dětské a sportovní hřiště, gril a Wi-Fi připojení k internetu... více informací »

320 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Design Hotel Romantick

K Bertě 183, 379 01 Město Třeboň

Design Hotel Romantick se nachází kousek od náměstí. Nabízí hostům ubytování v pěti pokojích, každý má vlastní koupelnu s vanou či sprchovým koutem, WC, satelitní televizi, bezdrátové připojení k internetu a... více informací »

875 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Garni Hotel Třeboň

Lázeňská 1283, 379 01 Město Třeboň

Garni Hotel Třeboň se nachází v blízkosti lázní Aurora. Hotel nabízí moderně vybavené pokoje s balkonem, vlastním sociálním zařízením, televizí a bezdrátovým připojením k internetu. Auta lze parkovat na hotelovém... více informací »

500 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Hostel Regent

U Světa 750, 37901 Město Třeboň

Hostel Regent nabízí ubytování ve 45 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a jednom rodinném čtyřlůžkovém apartmá s kuchyňkou. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a televizor. Parkování je... více informací »

390 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Hotel Bílý Koníček

Masarykovo náměstí 97, 37901 Město Třeboň | ukázat na mapě

Hotel nabízí velmi pohodlné ubytování v dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Hostům je k dispozici Wi-Fi a parkování ve dvoře hotelu zdarma. Pokoje jsou vybaveny televizí, sprchovým... více informací »

550 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Hotel Galerie

Rožmberská 35, 379 01 Město Třeboň

Hotel Galerie se nachází v historické části města Třeboň. V hotelu je 12 pokojů o celkové kapacitě 30 osob. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a satelitní televizor. Součástí hotelu je i restaurace, kde se... více informací »

550 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Hotel Myslivna

Rožmberská 33, 379 01 Město Třeboň

Rodinný hotel Myslivna se nachází v centru města Třeboň. Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC, televizor a Wi-Fi připojení k internetu. K hotelu patří restaurace zaměřená především na zvěřinové... více informací »

325 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Hotel Pelikán

Rožmberská 65, 379 01 Město Třeboň

Hotel Pelikán se nachází v historické části města Třeboň. Hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizor, rychlovarnou konvici, lednici a... více informací »

500 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Hotel Svět

U Světa 750, 379 01 Město Třeboň

Hotel Svět se nachází asi 800 metrů od zámku Třeboň. K dispozici má 40 pokojů o celkové kapacitě 88 lůžek. Všechny pokoje mají koupelnu s vanou či sprchou, WC, fén, televizor a ledničku. Hosté mohou využívat kolárnu,... více informací »

590 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Hotel Zlatá hvězda

Masarykovo náměstí 107, 37901 Město Třeboň

Renesanční hotel Zlatá hvězda se nachází přímo na malebném náměstí historického města Třeboň. Hotel nabízí komfortní ubytování až pro 115 hostů v jednolůžkových až čtyřlůžkových... více informací »

645 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Chalupa Paříž 49

Tušť 49, 378 06 Suchdol nad Lužnicí

Chalupa Paříž 49 se nachází v malé obci kousek od města Suchdol nad Lužnicí. Chalupa disponuje kapacitou pro maximálně 10 osob ve třech místnostech, kuchyni, obytné verandě, koupelně a WC... více informací »

190 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Chata Cep

Chatová oblast Cep čp.44, 379 01 Město Třeboň

Chata se nachází v chatové osadě Cep asi 15 km od Třeboně. Je zde k dispozici garáž, dvě ložnice, obývací pokoj s krbem, vybavený kuchyňský kout a koupelna. Před chatou je posezení s ohništěm... více informací »

305 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Chata Lužnice

Lužnice 4, 379 01 Lužnice

Chata Lužnice se nachází u řeky Lužnice s krásným výhledem na obec. Chata nabízí ubytování pro jednu až šest osob s kuchyní, koupelnou a dvěmi ložnicemi. K dispozici je garáž, dvě horská kola či venkovní posezení... více informací »

165 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Jihočeská Pohoda

Přemyslova 111, 379 01 Město Třeboň

Ubytování Jihočeská Pohoda se nachází v klidné části města Třeboň. K dispozici má dva apartmány a dva podkrovní pokoje. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, televizi a bezdrátové připojení k internetu... více informací »

400 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Nocležna Stará Škola

Příbraz 56, 378 02 Stráž nad Nežárkou

Nocležna Stará Škola nabízí dva čtyřlůžkové pokoje se společnou koupelnou a WC. Součástí je i úschovna kol a restaurace, kde podávají typickou českou kuchyni. Hostům je k dispozici i bezdrátové připojení k... více informací »

200 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Pension Rožmberk

Lužnice 14, 379 01 Lužnice

Pension Rožmberk se nachází v malé obci Lužnice nedaleko Třeboně. Nabízí ubytování ve dvou apartmánech, každý s vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou a Wi-Fi připojením k internetu. Hostům je k dispozici gril a... více informací »

300 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Pension Siesta

Hradební 26, 379 01 Město Třeboň

Penzion Siesta se nachází v domě, který byl součástí městského opevnění. Nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Každý má vlastní koupelnu se sprchou, WC, televizor a rychlovarnou konvici.... více informací »

465 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion 04

Hliník 267, 379 01 Město Třeboň

Penzion 04 leží kousek od městského koupaliště. Nabízí ubytování ve čtyřech plně zařízených bytech vlastním sociálním zařízením, televizí, kuchyňkou a Wi-Fi připojením k internetu. Parkování je zajištěno... více informací »

370 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion Alberta a Jakub

Jiráskova 1289 a 1242, 379 01 Město Třeboň

Penziony Alberta a Jakub leží přímo v srdci města Třeboň. K dispozici je 34 pokojů, každý s vlastní koupelnou se sprchou a WC, ledničkou, televizí a bezdrátovým připojením k internetu. Parkování je zajištěno u... více informací »

445 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion Alexsport

Domanín 100, 379 01 Město Třeboň

Penzion Alexsport se nachází nedaleko zámku Třeboň. Nabízí ubytování ve dvou apartmánech. Každý má vlastní sociální zařízení, televizi, posezení a lednici. Penzion disponuje zařízením pro vodní sporty a půjčovnou... více informací »

350 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion Amálka

Domanín 130, 379 01 Město Třeboň

Penzion Amálka se nachází v blízkosti rybníka Svět. Penzion disponuje dvou až pětilůžkovými pokoji. Každý má vlastní koupelnu, WC, televizi, lednici a Wi-Fi připojení k internetu. Některé mají zařízenou kuchyňku... více informací »

260 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion Bílý jednorožec

Žizkovo náměstí 46, 37901 Město Třeboň | ukázat na mapě

Ubytování v samém srdci lázeňského města Třeboň. Ubytování je možné v 10 pokojích: 4 dvoulůžkových, 1 třílůžkové Suitě o 2 místnostech a ve 5 Junior Suitách pro 2 – 4 osoby.Všechny... více informací »

645 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion Čížků

Domanín 29, 379 01 Domanín

Penzion Čížků disponuje dvoulůžkovými pokoji, každý má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, WC, televizi a minibar. Součástí penzionu je krytý venkovní vyhřívaný bazén. Parkování je zajištěno uvnitř objektu... více informací »

535 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion Fischer

Tř. 5.května 137, 373 72 Lišov

Penzion Fischer se nachází v centru města Lišov. K dispozici má 39 lůžek. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem, WC, televizi a Wi-Fi připojení k internetu. Ve společných prostorách je k dispozici... více informací »

295 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion Chocholoušek

Hybešova 1165, 379 01 Město Třeboň

Penzion Chocholoušek se nachází v klidné části města. Nabízí ubytování ve čtyřech dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje mají vlastní koupelnu a WC, kuchyňku, televizor a Wi-Fi internet. Hostům je... více informací »

290 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion Maxim

Palackého Náměstí 653, 379 01 Město Třeboň

Penzion Maxim leží kousek od centra města, zámeckého parku i rybníka Svět. Nabízí ubytování v několika pokojích, každý s vlastním sociálním zařízením, televizorem a bezdrátovým připojením k internetu. K dispozici... více informací »

400 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion Oregano

Táboritská 352, 379 01 Město Třeboň

Penzion Oregano se nachází v těsné blízkosti centra města. Nabízí ubytování v pěti pokojích a jednom apartmá. Všechny mají vlastní koupelnu, WC, televizi a Wi-Fi připojení k internetu. Součástí penzionu je i... více informací »

300 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion Pístina

Pístina 25, 378 02 Stráž nad Nežárkou

Penzion Pístína se nachází ve stejnojmenné obci kousek od Stráže nad Nežárkou. Nabízí ubytování v pokojích s vlastní nebo sdílenou koupelnou a Wi-Fi připojením k internetu. Pro děti je u penzionu dětské hřiště... více informací »

450 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion Pohádka

Husova 67, 379 01 Město Třeboň

Penzion Pohádka se nachází v centru Třeboně. Nabízí ubytování v pěti pokojích, každý s vlastním sociálním zařízením, televizí a stylovým interiérem. Součástí penzionu je i stylová kavárnička... více informací »

460 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion Poutník

Mláka 50, 378 02 Stráž nad Nežárkou

Penzion Poutník disponuje osmi pokoji o celkové kapacitě 23 lůžek. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, WC, televizor a Wi-Fi připojení k internetu. Parkování je zajištěno u objektu. Hostům je k dispozici... více informací »

400 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion Renata

Zahradní 1076, 379 01 Město Třeboň

Penzion Renata se nachází v okrajové části města Třeboň. Nabízí ubytování ve dvou dvoulůžkových a jednom třílůžkovém pokoji. Každý pokoj má vlastní TV, sociální zařízení je společné. Parkování je... více informací »

235 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion Schwarzenberský seník

Novohradská 1278, 379 01 Město Třeboň

Penzion Schwarzenberský Seník leží na okraji města a je ideálním výchozím místem pro cyklovýlety. Disponuje 53 lůžky, 39 stálých a 14 přistýlek. Penzion je rozdělen na tři části. Parkování je samozřejmě zajištěno... více informací »

575 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion Sport

Daskabát 637, 379 01 Město Třeboň

Penzion Sport stojí na okraji města Třeboň. Ubytovat se můžete v jedno až čtyřlůžkových pokojích, každý s vlastním sociálním zařízením, televizi a Wi-Fi připojením na internetu. Hosté mohou také využít zahradu s... více informací »

315 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion Svět

Palackého Náměstí 173, 379 01 Město Třeboň

Penzion Svět se nachází pouhé dvě minuty chůze od rybníka Svět. K dispozici je sedm dvoulůžkových pokojů a jeden jednolůžkový. Každý s vlastním sociálním zařízením a Wi-Fi připojením k internetu. Hosté mohou... více informací »

400 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion U Batika

Stará Hlína 7, 379 01 Město Třeboň

Penzion U Batika se nachází mezi třeboňskými rybníky. Penzion má k dispozici apartmán vybavený kuchyňským koutem, kouplenou, WC, televizí a Wi-Fi připojením k internetu. Parkování je zajištěno uvnitř objektu... více informací »

300 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion U Černé Paní

Domanín 124, 379 01 Domanín

Penzion U Černé Paní má k dispozici osm lůžek ve dvou dvoulůžkových a jednom čtyřlůžkovém pokoji. Sociální zařízení je společné. K dispozici je bezdrátové připojení k internetu. Parkování je zajištěno v... více informací »

250 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion U Houšků

Pístina 2, 378 02 Stráž nad Nežárkou

Penzion U Houšků se nachází nedaleko Stráže nad Nežárkou. Ubytovat se lze v šesti apartmánech, každý s plně vybavenou kuchyňskou linkou. Hosté mají k dispozici krytý venkovní bazén, gril a venkovní posezení s... více informací »

480 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion U Lípy

Husova 11, 378 06 Suchdol nad Lužnicí

Rodinný penzion U Lípy nabízí ubytování v dvou až čtyřlůžkových pokojích, každý s vlastním sociálním zařízením. Hostům je k dispozici společenská místnost, kde je výčep, televize, kuchyňka, kulečník, dětský... více informací »

450 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion U Míšků

Husova 11, 379 01 Město Třeboň

Penzion U Míšků se nachází v centru Třeboně. K dispozici je pět pokojů, každý s vlastní koupelnou, lednicí a televizí. Hosté mohou dále využít bazén, saunu, masáže, posilovnu a samozřejmě restauraci... více informací »

750 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion U Sýkorů

Domanín 117, 379 01 Domanín

Penzion U Sýkorů leží na okraji vesnice Domanín. Nabízí ubytování ve dvou dvoulůžkových a dvou čtyřlůžkových pokojích, každý s vlastní kouplenou, WC, posezením a Wi-Fi připojením k internetu. Pro děti je zde... více informací »

290 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion U Třeboňského kola

Táboritská 65, 379 01 Město Třeboň | ukázat na mapě

Rodinný penzion U Třeboňského kola nabízí ubytování v komfortně zařízených pokojích a apartmánech pro 2-4 osoby s vlastním sociálním zařízením. Součástí penzionu je restaurace, ve které můžete ochutnat... více informací »

250 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion U Vejvodů

Hliník 578, 379 01 Město Třeboň

Penzion U Vejvodů leží hned vedle rybníka Svět. Disponuje kapacitou 30 lůžek ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizi a Wi-Fi připojení k internetu. K dispozici je... více informací »

300 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion Vila Evio

Na Kopečku 500, 379 01 Město Třeboň

Panzion Vila Evio se nachází na okraji města Třeboň. Nabízí ubytování ve dvou apartmánech o celkové kapacitě 11 osob. Každý apartmán disponuje kuchyňkou, kouplenou a obývacím pokojem. Hostům je k dispozici zahrada s... více informací »

235 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion Zuzana

Lužnice 184, 379 01 Lužnice

Penzion Zuzana se nachází na okraji obce Lužnice. K dispozici jsou dva dvoulůžkové a dva čtyřlůžkové pokoje, každý s vlastním sociálním zařízením a kuchyňským koutem. Parkovat lze u objektu a pro cyklisty je zde... více informací »

350 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Peškův Mlýn

Třebeč 22, 373 12 Borovany

Peškův Mlýn nabízí ubytování v jednom apartmánu s plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelnou, WC, teelvizí, krbem a velkou terasou. Maximální kapacita apartmánu je pět osob... více informací »

270 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Rekreační středisko Zájezek

Chlum u Třeboně 355, 378 04 Chlum u Třeboně

Rekreační středisko Zájezek nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných chatkách s vlastním sociálním zařízením a kuchyňským koutem. Před každou chatkou je terasa s posezením. Chatky jsou od sebe vzdáleny tak, aby jste... více informací »

120 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Relax Park Třeboň

Veslařská 1268, 379 01 Město Třeboň

Relax Park Třeboň se nachází v těsné blízkosti lázní Aurora. Nabízí ubytování v moderních apartmánech. Všechny apartmány mají kuchyňský kout, koupelnu, WC, balkon nebo lodžii, televizor a připojení k internetu... více informací »

500 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Rodinný Hotel Bohemia

Náměstí 5. května 119, 378 16 Lomnice nad Lužnicí

Rodinný hotel Bohemia nabízí ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, trezorem, televizí a Wi-Fi připojením k internetu. K dispozici je samozřejmě i úschovna a... více informací »

585 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Třeboňský apartmánek

Lázeňská 1284, 379 01 Město Třeboň

Třeboňský apartmánek se nachází kousek od lázní Aurora. K dispozici má ubytování pro 2 osoby + 2 osoby na přístýlce. Apartmánek je vybaven kuchyňským koutem, koupelnou se sprchou a WC, televizí a dvěmi lůžky a... více informací »

140 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

U Branských

Novosedly nad Nežárkou 8, 378 17 Novosedly nad Nežárkou

Chalupa U Branských disponuje třemi pokoji. Každý má vlastní sociální zařízení a Wi-Fi připojení k internetu. V přízemí domu je společenská místnost s kuchyňkou a dětským koutkem. Parkování je zajištěno u... více informací »

350 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Ubytování Geronimo

Jeronýmova 627, 379 01 Město Třeboň

Ubytování Geronimo se nachází v klidné vilové čtvrti kousek od centra. Nabízí ubytování ve dvoulůžkovém pokoji nebo v rodinném apartmá. Součástí je koupelna se sprchou a WC, televizor a apartmá má navíc vybavenou... více informací »

240 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Ubytování U Aurory

Jiřího Havliše 1267, 379 01 Město Třeboň

Ubytování U Aurory se nachází v těsné blízkosti lázní Aurora. K dispozici je apartmán vybavený kouplenou se sprchovým koutem, WC, televizí, lodžií, kuchyňským koutem a bezdrátovým připojením k internetu... více informací »

250 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Ubytování U Faflíků

Rožmberská 40, 379 01 Město Třeboň

Ubytování U Faflíků se nachází v centru města Třeboň. Apartmán má k dispozici plně vybavený kuchyňský kout, koupelnu se sprchovým koutem a WC, televizor a terasu. Parkovat lze před domem. V objektu je možno uložit kola... více informací »

400 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Vila Třeboň

Jiráskova 551, 379 01 Město Třeboň

Vila Třeboň se nachází v klidné vilové lokalitě. Hostům jsou k dispozici dva apartmány, každý s vlastním sociálním zařízením, televizí a Wi-Fi připojením k internetu. Parkování je zajištěno na uzamykatelném... více informací »

500 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Zámek Jemčina

Jemčina 1, 378 17 Novosedly nad Nežárkou

Zámek Jemčina nabízí ubytování v několika pokojích s vlastní nebo sdílenou koupelnou. Parkování je zajištěno na soukromém parkovišti. K dispozici je Wi-Fi připojení k internetu, terasa a restaurace... více informací »

250 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Lokalita

Kategorie ubytování

Filtr ceny

  • 02000
  • Cena za osobu / noc.
  1. Garance nejnižších cen
  2. Největší výběr ubytování
  3. Snadné vyhledávání
  4. Rychlá rezervace bez poplatků