Penziony Třeboň

Široká nabídka penzionů s možností okamžité rezervace bez poplatků. Garantujeme Vám nejnižší možnou cenu přímo od ubytovatele.

Nalezeno 31 výsledků ubytování. Seřadit je podle:

Borovanský Mlýn

Trocnovská 112, 373 12 Borovany

Penzion Borovanský Mlýn leží na břehu rybníka v obci Borovany. Nabízí ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích. Každý má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, WC, lednici a některé mají televizi... více informací »

650 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Pension Rožmberk

Lužnice 14, 379 01 Lužnice

Pension Rožmberk se nachází v malé obci Lužnice nedaleko Třeboně. Nabízí ubytování ve dvou apartmánech, každý s vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou a Wi-Fi připojením k internetu. Hostům je k dispozici gril a... více informací »

300 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Pension Siesta

Hradební 26, 379 01 Město Třeboň

Penzion Siesta se nachází v domě, který byl součástí městského opevnění. Nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Každý má vlastní koupelnu se sprchou, WC, televizor a rychlovarnou konvici.... více informací »

465 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion 04

Hliník 267, 379 01 Město Třeboň

Penzion 04 leží kousek od městského koupaliště. Nabízí ubytování ve čtyřech plně zařízených bytech vlastním sociálním zařízením, televizí, kuchyňkou a Wi-Fi připojením k internetu. Parkování je zajištěno... více informací »

370 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion Alberta a Jakub

Jiráskova 1289 a 1242, 379 01 Město Třeboň

Penziony Alberta a Jakub leží přímo v srdci města Třeboň. K dispozici je 34 pokojů, každý s vlastní koupelnou se sprchou a WC, ledničkou, televizí a bezdrátovým připojením k internetu. Parkování je zajištěno u... více informací »

445 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion Alexsport

Domanín 100, 379 01 Město Třeboň

Penzion Alexsport se nachází nedaleko zámku Třeboň. Nabízí ubytování ve dvou apartmánech. Každý má vlastní sociální zařízení, televizi, posezení a lednici. Penzion disponuje zařízením pro vodní sporty a půjčovnou... více informací »

350 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion Amálka

Domanín 130, 379 01 Město Třeboň

Penzion Amálka se nachází v blízkosti rybníka Svět. Penzion disponuje dvou až pětilůžkovými pokoji. Každý má vlastní koupelnu, WC, televizi, lednici a Wi-Fi připojení k internetu. Některé mají zařízenou kuchyňku... více informací »

260 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion Bílý jednorožec

Žizkovo náměstí 46, 37901 Město Třeboň | ukázat na mapě

Ubytování v samém srdci lázeňského města Třeboň. Ubytování je možné v 10 pokojích: 4 dvoulůžkových, 1 třílůžkové Suitě o 2 místnostech a ve 5 Junior Suitách pro 2 – 4 osoby.Všechny... více informací »

645 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion Čížků

Domanín 29, 379 01 Domanín

Penzion Čížků disponuje dvoulůžkovými pokoji, každý má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, WC, televizi a minibar. Součástí penzionu je krytý venkovní vyhřívaný bazén. Parkování je zajištěno uvnitř objektu... více informací »

535 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion Fischer

Tř. 5.května 137, 373 72 Lišov

Penzion Fischer se nachází v centru města Lišov. K dispozici má 39 lůžek. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem, WC, televizi a Wi-Fi připojení k internetu. Ve společných prostorách je k dispozici... více informací »

295 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion Chocholoušek

Hybešova 1165, 379 01 Město Třeboň

Penzion Chocholoušek se nachází v klidné části města. Nabízí ubytování ve čtyřech dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje mají vlastní koupelnu a WC, kuchyňku, televizor a Wi-Fi internet. Hostům je... více informací »

290 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion Maxim

Palackého Náměstí 653, 379 01 Město Třeboň

Penzion Maxim leží kousek od centra města, zámeckého parku i rybníka Svět. Nabízí ubytování v několika pokojích, každý s vlastním sociálním zařízením, televizorem a bezdrátovým připojením k internetu. K dispozici... více informací »

400 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion Oregano

Táboritská 352, 379 01 Město Třeboň

Penzion Oregano se nachází v těsné blízkosti centra města. Nabízí ubytování v pěti pokojích a jednom apartmá. Všechny mají vlastní koupelnu, WC, televizi a Wi-Fi připojení k internetu. Součástí penzionu je i... více informací »

300 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion Pístina

Pístina 25, 378 02 Stráž nad Nežárkou

Penzion Pístína se nachází ve stejnojmenné obci kousek od Stráže nad Nežárkou. Nabízí ubytování v pokojích s vlastní nebo sdílenou koupelnou a Wi-Fi připojením k internetu. Pro děti je u penzionu dětské hřiště... více informací »

450 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion Pohádka

Husova 67, 379 01 Město Třeboň

Penzion Pohádka se nachází v centru Třeboně. Nabízí ubytování v pěti pokojích, každý s vlastním sociálním zařízením, televizí a stylovým interiérem. Součástí penzionu je i stylová kavárnička... více informací »

460 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion Poutník

Mláka 50, 378 02 Stráž nad Nežárkou

Penzion Poutník disponuje osmi pokoji o celkové kapacitě 23 lůžek. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, WC, televizor a Wi-Fi připojení k internetu. Parkování je zajištěno u objektu. Hostům je k dispozici... více informací »

400 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion Renata

Zahradní 1076, 379 01 Město Třeboň

Penzion Renata se nachází v okrajové části města Třeboň. Nabízí ubytování ve dvou dvoulůžkových a jednom třílůžkovém pokoji. Každý pokoj má vlastní TV, sociální zařízení je společné. Parkování je... více informací »

235 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion Schwarzenberský seník

Novohradská 1278, 379 01 Město Třeboň

Penzion Schwarzenberský Seník leží na okraji města a je ideálním výchozím místem pro cyklovýlety. Disponuje 53 lůžky, 39 stálých a 14 přistýlek. Penzion je rozdělen na tři části. Parkování je samozřejmě zajištěno... více informací »

575 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion Sport

Daskabát 637, 379 01 Město Třeboň

Penzion Sport stojí na okraji města Třeboň. Ubytovat se můžete v jedno až čtyřlůžkových pokojích, každý s vlastním sociálním zařízením, televizi a Wi-Fi připojením na internetu. Hosté mohou také využít zahradu s... více informací »

315 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion Svět

Palackého Náměstí 173, 379 01 Město Třeboň

Penzion Svět se nachází pouhé dvě minuty chůze od rybníka Svět. K dispozici je sedm dvoulůžkových pokojů a jeden jednolůžkový. Každý s vlastním sociálním zařízením a Wi-Fi připojením k internetu. Hosté mohou... více informací »

400 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion U Batika

Stará Hlína 7, 379 01 Město Třeboň

Penzion U Batika se nachází mezi třeboňskými rybníky. Penzion má k dispozici apartmán vybavený kuchyňským koutem, kouplenou, WC, televizí a Wi-Fi připojením k internetu. Parkování je zajištěno uvnitř objektu... více informací »

300 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion U Černé Paní

Domanín 124, 379 01 Domanín

Penzion U Černé Paní má k dispozici osm lůžek ve dvou dvoulůžkových a jednom čtyřlůžkovém pokoji. Sociální zařízení je společné. K dispozici je bezdrátové připojení k internetu. Parkování je zajištěno v... více informací »

250 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion U Houšků

Pístina 2, 378 02 Stráž nad Nežárkou

Penzion U Houšků se nachází nedaleko Stráže nad Nežárkou. Ubytovat se lze v šesti apartmánech, každý s plně vybavenou kuchyňskou linkou. Hosté mají k dispozici krytý venkovní bazén, gril a venkovní posezení s... více informací »

480 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion U Lípy

Husova 11, 378 06 Suchdol nad Lužnicí

Rodinný penzion U Lípy nabízí ubytování v dvou až čtyřlůžkových pokojích, každý s vlastním sociálním zařízením. Hostům je k dispozici společenská místnost, kde je výčep, televize, kuchyňka, kulečník, dětský... více informací »

450 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion U Míšků

Husova 11, 379 01 Město Třeboň

Penzion U Míšků se nachází v centru Třeboně. K dispozici je pět pokojů, každý s vlastní koupelnou, lednicí a televizí. Hosté mohou dále využít bazén, saunu, masáže, posilovnu a samozřejmě restauraci... více informací »

750 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion U Sýkorů

Domanín 117, 379 01 Domanín

Penzion U Sýkorů leží na okraji vesnice Domanín. Nabízí ubytování ve dvou dvoulůžkových a dvou čtyřlůžkových pokojích, každý s vlastní kouplenou, WC, posezením a Wi-Fi připojením k internetu. Pro děti je zde... více informací »

290 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion U Třeboňského kola

Táboritská 65, 379 01 Město Třeboň | ukázat na mapě

Rodinný penzion U Třeboňského kola nabízí ubytování v komfortně zařízených pokojích a apartmánech pro 2-4 osoby s vlastním sociálním zařízením. Součástí penzionu je restaurace, ve které můžete ochutnat... více informací »

250 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion U Vejvodů

Hliník 578, 379 01 Město Třeboň

Penzion U Vejvodů leží hned vedle rybníka Svět. Disponuje kapacitou 30 lůžek ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizi a Wi-Fi připojení k internetu. K dispozici je... více informací »

300 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion Vila Evio

Na Kopečku 500, 379 01 Město Třeboň

Panzion Vila Evio se nachází na okraji města Třeboň. Nabízí ubytování ve dvou apartmánech o celkové kapacitě 11 osob. Každý apartmán disponuje kuchyňkou, kouplenou a obývacím pokojem. Hostům je k dispozici zahrada s... více informací »

235 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Penzion Zuzana

Lužnice 184, 379 01 Lužnice

Penzion Zuzana se nachází na okraji obce Lužnice. K dispozici jsou dva dvoulůžkové a dva čtyřlůžkové pokoje, každý s vlastním sociálním zařízením a kuchyňským koutem. Parkovat lze u objektu a pro cyklisty je zde... více informací »

350 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Zámek Jemčina

Jemčina 1, 378 17 Novosedly nad Nežárkou

Zámek Jemčina nabízí ubytování v několika pokojích s vlastní nebo sdílenou koupelnou. Parkování je zajištěno na soukromém parkovišti. K dispozici je Wi-Fi připojení k internetu, terasa a restaurace... více informací »

250 Kč
za osobu / noc
Rezervace online

Lokalita

Kategorie ubytování

Filtr ceny

  • 02000
  • Cena za osobu / noc.
  1. Garance nejnižších cen
  2. Největší výběr ubytování
  3. Snadné vyhledávání
  4. Rychlá rezervace bez poplatků